معرفی شرکت ایده آل ماکو

 

 به یاد پروردگار

 

شرکت ایده آل ماکو اولین تولید وصادر کننده دندانهای مصنوعی در ایران ودومین تولید کننده دندانهای کامپوزیتیدر جهان و تنها دارنده پروانه ساخت و هولوگرام از وزارت بهداشت ودرمان می باشد.

شرکت ایده آل ماکو در سال 1360 فعالیت خود را در امر تولید آغاز وبا کادری مجرب وپرسنلی خستگی ناپذیر با فتح قله های پیشرفت در کمترین زمان ممکن با تولید بهترین و با کیفیت ترین محصولات ،نه تنها نیازهای داخلی کشور را تأ مین کرده بلکه با صادرات محصولات خود به کشورهای اروپایی و آسیایی و کشورهای حوزه خلیج فارس وآسیای میانه و... ضمن جلوگیری خروج ارز ازکشور، تحصیل ارز به کشور را نیز به ارمغان آورده است.

اکنون که این شرکت بزرگترین مجموعه تولیدی در کشور می باشد با پرسنلی بالغ بر 120 نفر در سه شیفت کاری فعالیت خود را ادامه داده و هر روز که می گذرد شاهد موفقیت های چشمگیر وباور نکردنی در زمینه تولیدات می باشد. در این راستا متخصصان خود را بر آن داشت تا دامنه فعالیت خود را گسترش داده وسهم بیشتری را در خدمات رسانی به جامعه جهانی داشته باشد .

لذا در صدد آمدند حاصل بیش از 30 سال تجربه وسابقه درخشان در زمینه تولید را با بالاترین دست آوردهای روز دنیا وجدیدترین ماشین آلات را با مجرب ترین مهندسین وکارشناسان دوره دیده و کا آمد تلفیق نموده وکارخانه تولید مسواک با نام تجاری B.STAR را در یکی از هفت کشور صنعتی جهان یعنی آلمان و کارخانه دیگری برای تولید خمیردندان با نام تجاری ایده در کشور عزیزمان ایران تحت لیسانس Best Dental   آلمان تأسیس نموده وبا استفاده از بهترین مواد ، مسواک و خمیردندانی را تولید نماید که نقش ارزنده ای در بازار جهانی داشته باشد .

از طرفی تنوع وتعدد نوع محصولات باعث می شود که این شرکت از دیگر تولیدکنندگان متمایز شده و هر نوع سلیقه خاص را در خود جای دهد.

حال با توجه به مطالب ارائه شده به شما اطمینان می دهیم که مسواک B.STAR و خمیر دندان ایده حاصل تجربه بیش از سی سال تلاش و توان متخصصین شرکت ایده آل ماکو با همکاری دانشکده های دندانپزشکی سراسر کشور وهمیاری وحمایت های انجمن دندانپزشکی ایران بوده  از هر لحاظ در نوع خود بی نظیر وبالترین کیفیت را دارا می باشد که برای هر مصرف کننده اطمینان بخش و آسوده خاطر خواهد بود ،از همه مهمتر حقیقت چیز دیگر است . بعد از هر بار استفاده از مسواک B.STAR وخمیر دندان ایده، متخصصین این واحد را در دل خود تحسین خواهید کرد.

 

ایده آل ماکو با بیش از 32 سال سابقه درخشان در خدمت جامعه دندانپزشکی ایران

 

اولین وبزرگترین تولید کننده و صادر کننده دندانهای مصنوعی در ایران

 

اولین تولید کننده دندان کامپوزیت در خاورمیانه

 

دومین تولید کننده دندانهای نانو کامپوزیتی در جهان

 

تنها تولید کننده مسواک وخمیردندان تحت لیسانس بست دنتال آلمان در ایران و خاورمیانه

 

نماینده شرکت بست دنتال آلمان در خاورمیانه

 

رفتن به ابتدای صفحه